| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Am o problema cu Video/ Voice Call.
De fiecare data cand incerc sa dau un Video sau Voice Call, imi apare o eroare: Your computer is not connceted to the network.
Stiu ce inseamna asta, si nu merge daca dau restart, sau reinstalez messenger-ul, trebuie sa imi conectez calculatorul la retea. Intrebarea mea este cum. Asta vreau sa stiu.
[ Am internet de la Vodafone-modem- Yahoo Messenger 11 si Windows 7]
Multumesc.

3 răspunsuri:
| ICEbalI a răspuns:

Pentru Video/Voice Call ti-as recomada Skype. http://www.skype.com/intl/en/home. Poate nu mai intampini probleme.
Bafta.

| Ciocolataaaaaaaa explică (pentru ICEbalI):

Merci pentru recomandare, dar majoritatea prietenilor mei nu au skype, si nu vor sa si-l instaleze, deci degeaba il instalez eu. Plus ca l-am incercat o data acum cateva luni si se misca extrem de greu..deci.

| ICEbalI a răspuns (pentru Ciocolataaaaaaaa):

Pe messenger se aude ca in beci cand vb cu cineva laughing)
asta e din pacatelaughing