| freetolove a întrebat:

Buna ! am o problema cu video call-ul. adica nu imi merge deloc... cand vreau eu sa dau imi spune ca ,,your computer is not connected to the network" sau cand imi da altcineva, nu imi arata nimic. Am crezut ca e din cauza messengerului asa ca am dezinstalat versiunea pe care o aveam si am instalat alta( am windows 7 si messenger 11.5). Degeaba , tot nu mergea, si acum am observat ca e din cauza sursei de internet. Prin internetul de la romtelecom, conexiun LAN imi merge, dar prin internetul de la vodafone pe care il folosesc tot timpul nu merge ! ce sa fac sa mearga ?

Răspuns Câştigător
| paul365 a răspuns:

Daca ai Laptop si ai camera incorpolabila e din cauza camerei. Daca ai calculator instaleaza-ti driverul de la camera. Daca nici asa nu-ti merge cumparati alta camera.