| Teleshpenker a întrebat:

Buna,am o mare problema! Sunt la bunici de vreo 3-4 saptamani,nu nu e vorba ca nu imi place aici,dar este ceva care ma deranjeaza! Avem o familie in vecini, ei au o fetita de 5 ani iar bunica o pune mereu pe pistioaca asta sa stea cu mine...defapt nu e vina bunicii,e vina EI! Bunica i da mereu lucrurile mele pistoacei asteia enervante sau cand vin bunicii ei la noi imi fura chiar ei din lucruri fara sa zica si TOT LA PISTOACA LOR NEPOATA AJUNGE! Cand o rog pe bunica mea sa rezolve problema si sa nu mai imi puna piticania asta pe cap,ea spune chestii de genul "erai prea mare pentru aia" sau alte cele...Din cate stiu eu bunica face asta deoarece e frica deoarece ei nu o sa o mai ajute daca nu o sa i mai dae lucrurile mele si nu stau cu PISTOACA pe cap! Cand colo, grasaniia stia de bunici ai piticei nici nu imi ajuta bunica!

4 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Ascunde-ti lucrurile, stiu cum ewinking la mine e la fel, tot la bunica sunt laughing)laughing), Numa' ca la mine aia are 7 ani, si nu intelege nimic...INtr-o zi mi-am ascuns lucrurile si buuuuunica nu le mai gasea si mnaaa nu le-a mai luat, ca daca nu le-a gaaaasiiit.Si mai facea si urat la mine ca de ce le-am ascuns? Deci singurul lucru' este sa le ascunzi sau sa le tii langa tine mereulaughingda' cel mai sigur ASCUNDE-LE.

| badboy18 a răspuns:

Calmeaza-te si fii mai ingaduitoaretongue

| Biancaveve a răspuns:

Spune-i ca daca iti mai ia jucarii nu o mai lasi in camera ta niciodata!
P.S:ca o omori.

| rexssj a răspuns:

Spune-i pustoaicei sa plece din camera ta si gata