| Adolescent14 a întrebat:

am o mare problema, tocmai mi-am cumparat niste jeansi noi... Iar la scoala abia se vopsisera bancile si ma asezasem fara sa stiu pe una... S-au patat! sad Ce pot face?
Ca nu merge nici cu acetona sa scot pata! Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Chrislvdarkness a răspuns:

Eu am incercat cu diluant si au mers

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cu ei la o curățătorie!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Ii poti duce la un magazin care se ocupa cu revopsirea hainelor si o sa ramana noi nouti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Slabe sanse sa mai scoti vopseaua

| LTAA a răspuns:

Cere despagubire scolii, ca nu te-au avertizat.

| Mihalache_Iulia_1983 a răspuns:

Da-l cu diluant de vopsea asa am patit si eu, dar trebuie sa freci bine rolling on the floor))))