| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica colectie de timbre(cam 100). Sunt de prin anii 70-80.Sunt timbre din diferite tari, Polonia, Cuba, Mongolia, Japonia, etc.Credeti ca ar avea ceva valoare daca le-as vinde? Sau stiti macar un pret aproximativ? mersi mult

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Asta o poti afla mergand la posta. Ii intrebi si ei iti vor raspunde. Sau la un anticariat, poti afla daca au ceva valoare sau nu.

| emma_6707 a răspuns:

Stiu ca sunt persoane care colectioneaza si stiu sa aprecieze aceste timbre mai bine ca noi. nu cred ca valoreaza prea mult acum poate peste 40-50 de ani... dar acum chiar nu cred ca valoreaza cine stie ce tinand cont ca e un interval de timp destul de mic

| Symona a răspuns:

Da...sigurhappy
Merita sa incercihappy y le-as da cu 5 leiwinkinghappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea castigi mare lucru. poate nici macar pretul lor. poate ai macar 1, 2 mai bune. pune niste poze