| eveline a întrebat:

Buna:*:*Am o mica mare problema.De Sf.Valentin se face la mine in scoala un concurs de dans cu clasele a7a si a8a(perechile de cate 2 vor fi un baiat de la a8a si o fata de la a7a), dar problema este ca nu stiu cum sa dansez hip hop si house(partenerul meu nu a fost ales inca asa ca nu stiu daca stie sa danseze sau nu dar mai bine sa stiu eu sa il invat)asa ca imi puteti da si mie o mana de ajutor cu siteuri, idei fiindca am cautat pe youtube dar acolo nu te invata decat iti arata cum danseaza cei profesionisti si nu inteleg nimic ca se misca prea repedebig grinbig grin Sincer nu as vrea sa ma fac de ras in fata intregii scoli si a juriului care va exista. Orice idee e binevenitahappyhappyMersi:*:*Raman datoare cu un raspunsbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| myrazvy a răspuns:

Pentru mine niciodata nu a contat cum danseaza cineva, nu stiu site-uri, dar iti pot da un sfat: simte muzica, muzica se simte nu se invata

6 răspunsuri:
| biacool a răspuns:

Simte muzica si vei reusi. Dae daca totusi insisti, ai putea incerca trilulilu video.

| durdulika a răspuns:

Buna! Eu zic sa spui celor de la concurs ca nu stii sa dansezi hip-hop.Nu este prea bine sa ascunzi adevarul. Spune adevarul!