| LvBoy a întrebat:

Buna!happy Am o mica maricica problema!
Imi place mult de un baiat, iar el a aflat ca-l plac! Imediat ce a aflat nu a mai vorbit cu mine. nici nu se uita la mine...desi inainte sa afle eram prieteni buni!

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pai nu te place, asta-i clar.

| IoanaAlexandraPop a răspuns:

Poi incerci sa vb din nou cu el poate lucrurile vor sta la locul lorbatting eyelashes

| punkiemo a răspuns:

Salut...el daca e mai mare decit tine si ati fost prieteni pina acum e si normal ca nu o sa se uite la tine pentru ca tu esti mica si ii este rusine sa mai vb cu tine pentru ca a aflat cal placi si nu numa el poate stiu mai multi ...asta e parerea mea tongue