| ubitzika a întrebat:

Imi place de un baiat el are 17 ani eu 14.Am fost intr un timp cei mai buni prieteni si m am combinat cu el pe mess si am fost o saptamana deoarece am aflat ca m a inselat si cand am aflat nu a vrut sa mai vorbeasca cu mine prietenii mei au vorbit cu el si el a spus ca ma mai place dar cand trec pe langa el se uita dupa mine dar nu ne salutam ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Ce iti dicteaza inima. Dar nu prea am multa incredere in el dupa ce ai spus...

Psihoyounger

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai mai tea inselat nu...
Cred ca pana nu-ti dai semama ce fel de baiat e nu are rost sa-l iei in seama
Astepta oricum vine altul la 14 ani nu poti sa simti iubire...
bafta
happy

| msgirl a răspuns:

Daca teanshelat... lasa-l... chiar daca tzii la el... nu merita...

| maria255 a răspuns:

Daca tea inselat...eu nu i-as mai da nicio sansa...stiu ca e greu si ca nu poti sa-l uiti... dar a fost constient in timp ce a facut ce a facut...deci tea lasat pe tine pentru alta...deci...pe ea o iubeste mai mult

| maria255 a răspuns:

Imi pare rau de ce am zis mai devreme. poate nici nu mai sunteti impreuna.eu l-am iertat pe iubitul meu.fiindca stiu ca nu se va mai repeta.si fiindca il iubesc enorm

| sweetgirl96 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci si sa ii ceri sa va impacati dar sa il pui sa promite ca nu o sa te mai insele

| sweetgirl96 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la el si sa ii spui sa va impacati si sal pui sati promita ca nu te va mai insela...:X