| movu a întrebat:

am o mica problema deci sunt cu un baiat de aprox 3 luni eu sincer nu prea am dat importanta la inceput a luat totul ca pe o gluma eu de fel sunt cam indiferenta, in fine el mi-a spus sa nu ma atasez de el lucru pe care nu l-am facut mereu imi spunea asta tinand cont ca eu nu vroiam ceva serios si acum imi spune ca incepe sa se ataseze de mine si ca ar vrea ceva serios, sincer eu nu stiu ce sa mai cred, voi ce parere aveti? multumesc.

Răspuns Câştigător
| KriSt3n a răspuns:

Poate ca nu e un tip care se gandeste numai la "sex" poate e... unul care chiar tine la tine si chiar vrea ceva serios. Eu zic sa incerci. [incearca ceva mai serios, iar daca iti ofera sa mergeti la el de ex sau mai stiu eu ce...eu zic sa nu acceptzi pana cand nu te convingi ca el chiar nu vrea altceva decat o iubita care sa tina la el si viceversa.]winking Bafta! :*:*

1 răspuns:
| Deduts a răspuns:

Ori vrea sa face-ti ceva mai serios! Ori chiar te iubeste si vrea sa vada afectiune si din partea ta.