| anonim_4396 a întrebat:

E vorba de relatia mea cu prietenul meu el are 20 de ani eu am 14 el e super dulce suntem impreuna de 2 luni el imi jura ca ma iubeste si cand mi-a cerut sa fiu u el i-am spus ca nu vreau pentru ca eu sunt virgina si el e prea mare etc. Dar el mi-a spus ca sunt prea mica sa faca sex cu mine ok cu greu am acceptat si cand mergem la el acasa eu tot ma dau la el pentru ca il iubesc si vreau sa imi incep viata sexuala cu el dar el nu vreastraight face mereu ma refuza si mereu imi spune ca nu trebuie sa fac asta pentru ca sunt mica si nu e bine pentru mine si ca nu vrea a imi faca rau pentru ca ma iubeste de mult timp(1 ani si ceva l-am tot refuzatbig grin)si tot felul de chesti de genul bine ca atunci cand ne sarutam ma cam pipaie peste tot laughing si imi spune mereu ca o sa fim impreuna pentru totdeauna si ca ma iubeste mai mult decat pe oricare fata cu care a fost odata a inceput sa planga petru ca am tipat la el chiar ieri eram cu el prin oras si vroiam sa trecem la semafor si era rosu si pr meu a facut o gluma eu m-am suparat rau si mi-a spus sa il iert ca a glumit eu nu si nu si apoi

El -mamy iarta-ma am glumit ingeras
Eu-lasa-ma in pace esti un nesimtit
(apoi s-a dus nebunul oin mijlocul strazi s-a pus in genunchi m-a luat de mana si a spus mama iarta-ma si un sofer a spus "iarta-l fa ca vreau sa trec"') l-am iertat in sfarsit. Ma suna din ora-n ora ne vedem in fiecare zi si comporta super. O singura problema...cand vrea sez cand nu mai poate de loc se duce la o tipa si o face cu ea el mia jurat ca nu are nicio treaba cu ea el ii da bani ea se f8ute si atat, nu prea sunt de acord adica e greu sa stiu ca se duce la aia (odat pe luna cand nu mai rezista deloclaughing)
si i-am spus ca daca el face asta eu nu pot sa raman cu el si mi-a spus ca daca ma despart de el, el este in stare de orice ( a mai incercat sa se sinucida din cauza meastraight face)Ce parere aveti de relatia noastra?

7 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este ca acest baiat te iubeste din tot sufletul lui, si ca este un baiat de nota 1000, rar gasesti asa baieti,in ceea ce priveste ca s-a pus in mijlocul drumului mi se pare foarte romantic,parca povestesti un film de dragoste,in cealalta parte ca se duce la fata aceea care ii da bani,cred ca o face doar asa si pur si simplu,nu te intrista din asta,dar daca tu nu te simti bine in aceasta nelamurire roaga-l sa nu o mai faca,si rugandu-l el cred ca te va asculta,si inca ceva face foarte bine interzicandu-si sa-ti incepi viata sexuala, pentru ca asta este spre binele tau, mai asteapta 2 sau 3 ani...cam atat, iti urez bafta in continuare!

| antimulte a răspuns:

Inseamna ca baiatul chiar tine la tine, ai grija si tine de el ca cei asemenea lui sunt mai rari, intreaba-ti prietenele si vei vedea ca asa este. In privinta sexului nu te pripii, cand va fi momentul va veti da amandoi seama, e ceva care vine de la sine pe moment nu ceva care se programeaza dinainte, el stie asta in mod sigur la cei 20 de ani...
BAFTA SI IUBITI-VA MULT!

| AlexandraCroft a răspuns:

Ce pot sa spun?
E un fel de catelusul tau si ti-a demonstrat ca te iubeste.sincer rar sunt baieti de genul asta. Daca ar fi fost alt tip de 20 de ani nici nu ar fi stat la discutii cu tine.ori sex ori pa.Asa sunt baietii in ziua de astazi.si cam ar trebui sa tii cu dintzii de el, ti-a demonstrat ca te iubeste mai ales cand a facut faza ca s`a asezat in strada ca sa il ierti.a fost un gest foarte dragutz.Referitor la sex ar trebui sa mai astepti pentru ca esti destul d emica.macar pana la 16 ani te poti abtine.Si nu e nici o problema daca se duce la alta sa se f**a deoarece baietii nu pot rezista ca sa zicem asa laughing, si nu ar trebui sa iti faci griji, plus ca ti-a si spus de ceea ce face el inseamna ca aveti o relatie foarte frumoasa si fara minciuni si altele.Stai linistita eu consider ca nu se implica sentimental in acea "relatie"ca sa zicem asa plus ca ii da si bani.
Asa ca Don't Care!
Te iubeste stai linistita!
Sa fiti fericiti in continuare impreuna:X!
Multa bafta

| Musique a răspuns:

Daca il iubesti pastreazal langa tine,iar daca nu,rezolva cu el,cu frumosul
Chiar te iubeste,si il integel de ce face lucrul acela,nu vrea sa o fac cu tine, deoarece tine prea mult la persoana ta, si nu vrea sa te faca sa suferi mai tarziu.Chiar daca iti este greu sa te acomodezi,fa-o, deoarece tia demonstrat de mult ori ca [,] chiar te iubeste, ceea ce putini mai fac azi.Incearca sa ii demonstrazi si tu ca il iubesti,tinel langa tine happy
E un baiat cumsecade, uita-te in jur, si ai sa vezi.Ma bucur pentru tine,ai pus mana pe ce este mai bun (chiar daca [,] crezi ca este cam mare, se rezolva pe parcurs)
Un lucru va doresc:sa fiti fericiti, si sa va iubiti la fel de mult incontinuare happy

| Lavazza_5427 a răspuns:

rolling on the floor laughing foarte tare faza cu iertarea
sincer, e un baiat destul de special,nu multi sunt ca el si ti-a demonstrat ca te iubeste prin felul in care se poarta, rar gasesti baieti ca el...dar, ce sa spun, cu faza de la sfarsit, gandeste-te ca unui baiat ii este foarte greu sa se abtina de la sex, el se excita din orice, pana si din frantuzesc, din asta incepe sa te pipaie peste tot. Se vede ca vrea sa te protejeze si pune binele tau mai presus decat placerea lui pentru sex...se duce la respectiva pentru ca are nevoie de sex, ca sa zic asa. Faza e ca te iubeste! si asta se vede foarte bine. Zic ca nu ar trebui sa te desparti de el pentru asta, sunteti draguti si se vede ca si fericiti pe deasupra. Bafta si sper sa nu ajungeti in situatii tensionate pe viitor! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi tot spune ca trebuia sa mai astept 2-3 ani ca va veni si timpul sa o facem dar acum nu vrea sa imi faca rau.

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Baiatul asta chiar te iubeste dar nu este corect de ceea ce face... dar totusi e bine ca are grija de tinebatting eyelashes