| nonameeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Buna happy Am o mica problema.

Sunt fata, am 12 ani, 1.71, 50 kg. big grin
Si sunt uneori complexata de inaltime, desi uneori sunt foarte norocoasa. majoritatea baietiilor ma plac pentru faptul ca sunt inalta. Sper sa nu mai cresc mai mult de 1.76. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| stefanlovegreen a răspuns:

Of la varsta ta nu stiu de ce te complexezi atat. Am vazut fete de 17-18 ani care au 1, 65 maxim 1, 70 si tu ai deja 1, 71 si la 12 ani. Daca iti place ca baietii de plac pentru inaltime atunci fi tu inseti. Asteapta sa alerge dupa tine fiecare baiat.

| BloomyxD a răspuns:

Eu am 12 ani jumatate si 1.66 si 53 de kg. eu am piciorul mare port 38 rareori, 39 si chiar 40. nu vreau sa mai cresc, vreau sa raman asa... desi cred ca o sa mai cresc sad. Cred ca o sa mai cresti putin, dar nu te ingrijora. femeile inalte sunt frumoase [asta doar daca au forme big grin]