| Loredana_7953 a întrebat:

Buna`! Sunt complexata de faptul ca sunt mica de inaltime(am 16 ani si 1, 50 inaltime). Ma simt atat de aiurea cand ma uit in jurul meu si vad fete mai inalte. Ce as putea face sa mai cresc?!

18 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Înot și baschet.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Malphas a răspuns:

Fiecare are defectele și calitățile lui. Nu trebuie să te simți complexată de înălțimea ta, nu e vina nimănui că te-ai născut așa. Gândește-te că ai multe de oferit, și că nu merită să-ți faci inimă rea din cauza aspectului.

| pisoyas1mik a răspuns:

Buna stiu cum si eu am 16 ani si am doar 1.53 si cand ma uit la celelalte fete care sunt mai inalte si eu ma simt aiurea ca st asa de mik da ceva lasa ca ne inaltam noiwinking

| MarySille a răspuns:

Stai linistita, nu te alarma, sunt multe fete ca tine! te inteleg dar nu avem ce face!

| LoVeIsLiFe a răspuns:

Bunabig grin pai ceea ce ai putea sa faci este foarte mult sport.innotul(care te inalta) sarituri la barahappy

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Si iop sunt mik d inaltimeoh go on.da nu am deranjeaza.asa gasesti mai usor baieti dragutiwinking...o fata mai mik d inaltzime e mai dooolche mai inocentabatting eyelashes...
si tine minte esentele tari se tzin in sticlutze miciwinking

| xt9000 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusina sau sa fi complexata.e o inaltime buna si sincer mie imi plac mai mult fetele de inaltimea asta.eu am 1, 70 si am 14 ani

| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti complexata! Fiecare cu defectele si calitatile noastre.Dar ar fi o idee buna sa joci basket happy La mine a functionat! Numai bine ^^

| Rj a răspuns:

De ce sa te simti aiurea? E chiar ok inaltimea ta, sau ce? Vrei sa fii asa de inalta incat sa-ti tii prietenul sub brat? Cu o pereche de tocuri rezolvi totul, si in plus nu ii pasa nimanui de inaltime. Conteaza sa te simti bine cu persoana respectiva si asta depinde de ce are in cap, de comportament si de suflet. Deci nu-ti mai fa griji, cum spune Lady Gaga : " Sunt frumoasa in felul meu, pentru ca Dumnezeu nu face greseli."

| EllaEllii a răspuns:

Daca vrei neaparat ai putea sa faci baschet (6, 8 cm )sau inot (1, 2 cm)

| bia_4582 a răspuns:

Basket scumpo! Eu am crescut de la 1, 60 la 1, 80 in 10 luni... bafta!

| sensa a răspuns:

Ar trebui sa fii multumita.o sa gasesti mai usor un baiat care sa fie mai inalt ca tinehee hee incearca cu baschetul... daca nu merge macar te distrezi si te mentii in formahappy

| Frontal a răspuns:

Sunt atatea lucruri de care sa-ti faci problema, dar lasa aspectul fizic :-J.
Sigur ai alte calitati care te pot ajuta in viata. Trebuie sa stii doar cum sa le folosesti.straight face
"Ce e in interior conteaza!"winking

| Ailen a răspuns:

Nu trebuie sa te simti complexata... nu toata lumea e la fell, eu zic sa treci peste asta, sau poarta niste tocuri mai inalte... Si nu pune la suflet orice vorba. Succes!

| DyAn_6615 a răspuns:

laughing Si eu am 1, 50 aproximativ. si NU mi ar placea sa am 2 m laughing... lasa i pe baieti sa fie inaltitongue

| Tarța_Loredana_1997 a răspuns:

Ai putea e o operație de crestere in inaltime

| Tarța_Loredana_1997 a răspuns:

Ai putea face o operație pentru cresterea in inaltime