| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema,trebuia sa am mentruatie la inceputul lunii, si acum suntem in 23, deci pe la sfarsitul lunii, niciodata nu mi-a intarziat așa.Și precizez că nu am intretinut relatii sexuale,sau alte chestii. I s-a mai intamplat cuiva asta, sau ce explicatie mi-ati putea da?:d

Răspuns Câştigător
| Daniella123 a răspuns:

Nu te ingrijora e totul in regula, e din cauza hormonilor probabil

1 răspuns:
| muffinXXL a răspuns:

Dacă ești in primul an de menstruație, este foarte probabil sa o ai neregulata. Cunosc pe cineva care a avut o pauza de câteva luni si nu i s-a întâmplat nimic.