| browneyes99 a întrebat:

am o mica problemuta care ma cam deranjeaza, desi nu arat chestia asta. adica nu pun la inima dar asa ca idee. ooo si inainte de toate, stiu ca unii vor zice ca sunt frustrata. nu, nu sunt! asa ok. deci de cand eram eu mititica am avut probleme cu dintii.adica erau mari si strambi. am purtat aparat dentar 1 an fiindca imi facea rani la gingii si defiecare data cand il puneam era un cosmar, fiindca imi dadea sangele la gingii. asa deci am purtat 1 an aparat dentar, timp in care nu pot spune ca dintii nu s-au indreptat deloc. adica se vede diferenta si in poze: in cl intai stateam cugura deschisa si dintii pe afara, iar in cl a patra stau cu gura inchisa, fara sa se vada cine stie cum ca am dintii mari. dar, la noi in scoala exista niste nesimtiti care, cum vad ca ai un defect, striga in gura mare, fara sa isi dea seama ca devin patetici si penibili.si deci cativa baieti misogini rad de mine fiindca am dintii mari.nu ma deranjeaza cine stie ce, fiindca stiu ca dintii pe care ii am acum nu o sa mai creasca, si deci cand voi fii mare vor arata normal. dar totusi nu imi place sa mi se zica asa. cam ce as putea sa fac ca sa nu se mai rada pe seama mea?(in afara de a imi pune aparat dentar, ca nu mai vreau sa dau 16 milioane pe ei, cel putin atat era sa dau data trecuta, numai ca mi-a facut reducerewinking )

1 răspuns:
| Pinnacolada a răspuns:

Nu le arata ca iti pasa! Treci ca si cum nimic nu se intampla vei vedea,, roata se intoarce! Daca vrei asa mult sa te razbuni si tu pe ei vezi ce defecte au,, pentru ca nimeni nu e perfect si razi si tu dar asa vor continua cu batjocurie si mai bine nu,,