| UndisputeD1 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Exista alta modalitate de a-mi indrepta dintii in afara aparatului dentar? Ii am cam strambi si as vrea sa ii indrept dar fara aparat dentar. Daca stiti va rog sa-mi spuneti! Ms anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KSD a răspuns:

Hahaha! oarecum un raspuns mai glumet ar fi sa-ti trazneasca cineva un pumn in dinti(ar cadea deci mai bine lasa), lasand gluma la o parte. dintii se indreapta doar cu aparat dentar. aparat metalic, costa in jur de 15 milioane.si eu vreau sa imi pun vara asta. pana la banchetul de a12a vreau sa am dintii drepti, deci 1 an sigur trebuie sa il port! daca nu dispui de bani pe loc, aparatul se poate platii si in rate! iti recomand sa intrebi de medici buni. ai grija de tine!

| UndisputeD1 explică:

Vreau raspunsuri serioase! Daca stiti va rog sa-mi spuneti!