| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am o nelamurire:

1. Am visat ca un baiat de la scoala, tot statea cu mine la calorifer si la unmomentdat ma tine de mana si oriunde mergeam (de ex la film cu clasa) venea si el si ma tinea de mana.

Ce vrea sa insemne visul?

2. Am visat cu un baiat cu care vorbesc recent (are 18 ani) ca ne-am intalnit si ca avea 80 de ani si pielea zbarcita, si de atunci nu am mai vorbit cu el.
El ii foarte de treaba in realitate, responsabil si toate cele si ii si dragut ....l.am vazut si pe facebook.

Ce vrea sa insemne?
Mi se pare aiurea visul, dar no'.

Multumesc frumos pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Visele nu au legătură cu realitate, înţelege că nu înseamnă absolut nimic.

| MskDesign a răspuns:

Este doar un vis.

Răspuns utilizator avertizat
| NH4OH a răspuns:

Bună.
Sunt doar niște vise, nu te gândi acum că dacă visezi ceva frumos, ăsta îți e destinul. Probabil te-ai gândit recent la acel băiat, iar visul s-a desfășurat pe baza părerii tale despre el. Din câte observ, ți-ar place să te țină de mână. Mi s-a întâmplat și mie asta. Baftă.
Fundă?

| Park1Suin a răspuns:

Presupun ca baiatul despre care vorbesti iti cam place, iar din ceia ce ai descris mai sus, s-ar cam interpreta asa:
Il placi si iti doresti sa iesi cu el.Totodata,aparenta de 80 ani ar semnifica faptul ca esti rezervata in a iesi cu el si te temi ca asta sa nu se intample niciodata.Eu cam asa am inteles.winking
Sa stii ca acest vis poate fi urmarea a unei zi in care te-ai gandit numai la el.Pe timp de noapte creierul tau,, doreste'' si el sa se relaxeze si de asta cam si apar visurile.
Fundita?