| ioana_7310 a întrebat:

am o nelamurire.pe facebook am cam 500 si cv de prieteni dar din toti, doar 200 cred ca imi sunt cunoscuti.cum as putea sa-i sterg pe cei pe care nu ii cunosc si sa-i bag pe cei cunoscuti intr-o singura lista? am incercat la"friends" apoi i-am sters pe cate unul... dar e greu asa. alta metoda nu stiti?sadsadsadcrying

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Degeaba îţi pui într-o listă necunoscuţii pentru că atunci când ştergi lista, ei tot rămân prieteni cu tine. Altă metodă nu cred că este ca să-i ştergi pe toţi deodată.

| AdiSR a răspuns:

Degeaba îţi pui într-o listă necunoscuţii pentru că atunci când ştergi lista, ei tot rămân prieteni cu tine. Altă metodă nu cred că este ca să-i ştergi pe toţi deodată.
Succes!