| Daiana90 a întrebat:

Am o nelamurire... V-am spus ca acel baiat nu ma baga in seama, numai daca intru eu pe el si etc.Peste cateva zile este ziua lui si vroiam sa va intreb daca sa ii urez la multi ani sau nu. Poate va crede ca este interesant pentru mine de i-am retinut si data zile lui si poate de ziua mea (care este luna viitoare) nu-mi va spune nimic, sau poate nu ii va pasa (vreau sa specific ca i-am spus in ce data e ziua mea, deci stie:p). Ce sa facstraight face?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa ii spui si daca iti va spune si el de ziua ta mai incearca sa intri in vorba cu el de 2-3 ori. Daca nu merge las-o balta si renunta la idee.

| madalicious a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii urezi la multi ani. Sa-i arati ca iti pasa ca e ziua lui si nu te intereseaza ca este indiferent[desi te doare].

| marrr a răspuns:

Nu stiu povestea ta de dinaintehee hee dar totusi cred ca ar trebui sa ii urezi la multi ani.Nu te astepta sa iti dea inapoi prea multa atentie, probabil ca iti va spune un "multumesc" SAU va deschide o discutie.Macar ureaza-i la multi ani din bun simt^.^

| User a răspuns:

Ureaza-itongue. daca nu intra pe tine nu inseamna neaparat ca nu te suporta sau mai stiu eu ce. ci doar ca e oarecum indiferent.

mira
| mira a răspuns:

Daca pana acum tot tu ai avut initiativa de a vorbi cu el, poti sa-i urezi "La multi ani!" si apoi sa astepti.

| PurpleLadybug a răspuns:

Spune'i la multi ani, n'ai nimic de pierdut. Daca te place te place si fara acel la multi ani, daca te ignora te va ignora si cu acel la multi ani, intelegi?
take carepeace sign

| Daiana90 explică:

Acum este pe mess si nu imi spune nimica.Nici eu nu intru pe el atunci.Cred ca pana la urma o sa o las balta.Nu e de ajuns sa trag doar eu de asta.Hai ca daca in realitate nu vorbim, macar pe mess putea (din initiativa proprie nu sa astpete sa intru tot eu). Oricat as fi de inebunita dupa el cred ca o sa renuntstraight face

| Daiana90 explică:

In intrebarile anterioare am spus mai multe despre "situatia asta" sa ii zic asa.Adica totul despre el, si cum se comportatongue

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Ca ar trebui sa ii zici ...parerea meahee hee

| danycsbraila a răspuns:

Mai ar trebui sa ii zici un simplu la multi ani pentru ca aicea e faza cu respectul chiar daca el nu iti da atentie nu-i nimica respectul tau conteazawinking

Răspuns utilizator avertizat