| laryssa_1532 a întrebat:

am o nelmaurire...trebuia sa imi vina ciclul pe 7 luna aceasta...si nu mi-a venit...am avut un contact sexual pe 7...si mi-a curs putin sange. ce inseamna ca nu mai inteleg nimic...va multumesc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte posibil sa fii insarcinata de la un contact sexual anterior datei de 7 si acea sangerare sa fie sangerarea de nidatie sau de fixare. Fa-ti un test de sarcina, repetat la 3-4 zile si apoi, indiferent de rezultat, du-te la ginecolog.

daniela
| daniela a răspuns:

Doar un singur contact in ultima luna?

| Encore a răspuns:

3 Nici eu nu inteleg nimic, chiar daca mai explici odata laughing

| kayan a răspuns:

Suntem 2... nici eu nu mai inteleg nimic! straight face incearca sa mai explici o data, cu lux de amanunte...

| Angellina a răspuns:

Detalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un test de sarcina pentru a fi linistita. Cam putine detalii ai dat.