| BadGirl28 a întrebat:

Am o pagina de facebook care am facut-o eu si are 33 de like-uri si eu tot postez dar doar 2-3 persoane comenteaza etc.Cum si ce as putea posta ca sa atraga sa utilizatorii de fb. sa comenteze si sa dea like?

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Atunci incepi sa te legi de look-ul acesteia, stiri mondene, relatii, activitate fizica, poze de la sala, contracte incheiate ( in caz ca va avea un rol intr-un film important ), scandaluri sexuale, prezenta la diverse petreceri / evenimente mondene, preferinte culinare ( eventual o poza cand savureaza produsul respectiv ). O poza cu Antonia mancand o inghetata ar aduce 1xxx like-uri...

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Fii creativa, cand creezi o pagina, trebuie sa ai si niste idei in cap despre continutul pe care il va avea.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyTeenager a răspuns (pentru BadGirl28):

Atunci incepi sa te legi de look-ul acesteia, stiri mondene, relatii, activitate fizica, poze de la sala, contracte incheiate ( in caz ca va avea un rol intr-un film important ), scandaluri sexuale, prezenta la diverse petreceri / evenimente mondene, preferinte culinare ( eventual o poza cand savureaza produsul respectiv ). O poza cu Antonia mancand o inghetata ar aduce 1xxx like-uri...

| CristinaCiobănaşu a răspuns:

Dă-mi lik-ul tău! Mă va ajuta foarte tare!