| Alicecooper a întrebat:

happy! Am o pereche de converse negrii :X si as vrea sa imi scriu ceva pe ei big grin doar ca nu stiu ce thinking pentru. cele mai bune idei fundita :Xtongue

Răspuns Câştigător
| alish a răspuns:

``Lo0oL``, KyKy, lovex,, PoP, still rock, "s"oft, french|G|irl, skypx, tzutx, fixxx like. Sunt multe... poti inventa chiar tu. akd pui litere la nimereala sh ca sa fie coolsmug pui sh ``x`` sau``z`` sau ``tz`` sau ``tx``, poti fi foarte creativahappy poti scrie un nume derivat de la vedeta ta preferatahappy sau de la baiatul pe care il placeblushing sau chiar de la numele tauhappy

4 răspunsuri:
| lovelyii a răspuns:

Numele taw sub forma de graph si xD sau >3 lovely smilee -- likee --- heart by heart numelee tau sub forma de graph.desene ceva. face-smilee... fudintse... funda?~

Răspuns utilizator avertizat
| RoxxuInna a răspuns:

Numele tau, numele cantaretei sau cantaretului preferat, numele formatiei preferate, numele iubitei sau iubitului
funda?

| Delisha_4359 a răspuns:

Sunt de acord cu Gabi87 laughing