| Anonim17765 a întrebat:

Buna ! Am o pereche de role si la una dintre role s-au blocat 2 roti. straight face Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Scoti cele 2 roti de la role si verifici daca nu cumva rulmentii s-au blocat. Poti schimba acei rulmenti, sau poti schimba toate rotile si rulmentii cu un set de genul asta : http://www.skates.ro/......lmenti-sg7

2 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Le scoţi. happy

| maria849 a răspuns:

S-ar putea sa ai ceva care le blocheaza.Baga o sarma si scormone sau desmembreaza rotile si punele inapoi. Daca e ceva acolo va cadea.Si mie mi sa intamblat pentru ca aveam o pietricica.happy