| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Buna vreau sa-mi iau o pereche de role cu roti de silicon.As putea gasi cu 200 lei? Imi puteti da linkul?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Cele de la RCO dar cred ca depasesc putin 200 cam 220. Du-te la Selgros, Careefour si cred ca le gasesti si la oferta. Eu am dat cred ca 200 pe ele dar le am de mult.

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

In general rolele "no-name" pe care le gasesti in supermarket sunt de slaba calitate, piesele folosite sunt destul de ieftine si nu vor fi prea confortabile. Gasesti niste role Fila foarte bune la Skates.ro. Uite si un link : http://www.skates.ro/role/role-copii