| BlueBird_7351 a întrebat:

Am o povestioara pentru voi (poate o considerati plictisitoare) dar va rog s-o ascultati. (NU AM IGNORAAATI! crying crying crying )

Pff...ideea e urmatoarea: Un tip se tot dadea la mine si imi facea tot felul de complimente si semne pe strada. Eu (bineinteles) le-am ignorat. (Fiindca asa sunt eu, o fiire mai rece si m-am prefacut TOTAL ca il ignor). El s-a tinut dupa mine cat s-a tinut (luni). Iar azi, era el cu un prieten si intorc capul pentru o fractiune de secunda. Si el zice ceva de genul "Imi place cum s-o imbracat, asa-mi place! Da-o dreq!"

Si apoi au trecut amandoi mai departe.

Ok, deci ce ar trebui sa inteleg eu de aici?
Tipul asta am aflat ca m-o placut chiar mult. Dar eu nu l-am bagat in seama absolut deloc. Iar acum, cel putin de cateva zile, pot spune ca m-am indragostit EU de el. Pff...cum e posibil?! crying crying crying

Ce ar trebui sa inteleg din ultima lui reactie? (Cu 3 zile in urma imi trimitea pupici si azi ma da dreq!)

4 răspunsuri:
| oanawww45 a răspuns:

Poate chiar asta urmarea de la tine, sa te faca confuza.

| Betty18 a răspuns:

I-a fost ciuda ca NU l-ai bagat in seama, dar lasa ca poate tot el te va cauta, iar daca il vei cauta tu risti sa te ignore drept razbunare...ai putea sa bagi idiul lui in lista si sa vezi daca se baga in seama el, NU tu big grin

succes

| andreeagabriela a răspuns:

Am trecut si eu prin asta mai concret m-a intrebat cam de 5 ori daca vrea sa fiu cu el dar am refuzat asa ca nu mai rata ocazi.nu te-a dat draq in adevaratul sens al cuv ci pur si simplu sa descarcat un pic de nervi dar trebuie. sa vezi ca ti-a facut un compliment dagutz asat inseamna ca inca tine la tine.

ps:nu-l mai ignora si da-i si uh de inteles ca il placi big grin
SUCCES!

| Bellynda a răspuns:

Pai e normal,ii baiat si asa s ei orgoliosi,nu le place sa tanjeasca dupa o fata prea mult, daca ea nu l baga in seama, daca i si simpatic normal ca se gandeste ca mai is fete...vede ca nu te intereseaza fata lui asa ca poate nu mai vrea sa insiste,mai lasa l sa vezi ce zice,daca ti mai face complimente,zambeste i,bagate in seama cu el,daca te da draq...ori nu l bagi in seama,iar daca ti place baiatul,bagate n seama cu el, spune i ca nu i frumos sa i vb unei fete asa, ataca l cum stii tu mai frumos laughing