| blackeyes90 a întrebat:

Am o prietena care este itr-o relatie de 2 luni iar tipul o inseala( ea banuind asta) ar vrea sa il prinda in fapt. Ce ar trebui sa ii spuna sau ce sa faca in momentul in care l-a "prins"?
Cum as putea eu sa o ajut sa treaca peste asta?

Răspuns Câştigător
| Beibii_6447 a răspuns:

Ar trebui sa se desparta de el de-acum. Ca si daca il prinde in fapt, tot la despartire se ajungehee hee Nu cred ca ar trebui sa se mai complice. Sa ii zica: Pa! direct happy

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Il cheama pe Ernest de la Ochii din Umbra si gata.
Nu ti se pare ca e putin cam copliaresc? Adica stie ca o insala, ar trebui sa se indeparteze de el, nu sa incerce sa faca pe victima la final, dupa ce ``il prinde``

| blackeyes90 explică:

Ea nu vrea sa se desparta de el, spera ca se inseala in privinta lui. ar trebui sa vorbeasca cu el despre asta?