| girllll a întrebat:

Am o prietena foarte buna si am intrebat-o daca vrea sa devina model.Cunosc o agentie de modele si i-am recomandat-o. A zis ca i-ar placea dar crede ca nu are calitatile necesare. Voi ce credeti? http://www.florydanyela.hi5.com/

Va rog sa lasati parerea despre fotografii...
Spuneti daca i-ar sta bine ca model, vreau sa o conving:x

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu merge hi5. ul oh go on

| madalicious a răspuns:

Pagina aceea ma duce direct pe pagina mea de hi5. straight face Nu stiu de ce nu merge. straight face

| Raiden a răspuns:

Pagina aceea ma duce direct pe pagina mea de hi5. (mi-era sila sa mai scriu si eulaughing )

| deNnisH`A>* a răspuns:

Idem