| Ea_7898 a întrebat:

Am o prietena foarte deprimata din cauza ca s-a despartit de prietenul ei. si vreau sa o scot din stare asta, dar nu prea stiu ce sa fac.

Idei? melodii care sa-i ridice moralul?

Fundita

Răspuns Câştigător
| niiil a răspuns:

Buna. pai nu prea ai cum daca e foarte deprimata,am avut si eu un prieten asa si baiat dati seama si nicicum nu puteam il chemam in oras, la fotbal, la mine acasa sa radem sau sa cautam programe pe net sa i ocup timpul dar n-ai cum. trebuie sa gasesti o activitate care sa i placa pentru a o mentine ocupata sa nu se mai gandeasca la iubitul sau sau fostul nastraight face. cheam-o la alergat sau gimnastica intr-un parc sau intr-o sala de sport, iesi cu ea in oras la un suc, du-o la o discoteca laughing nu stiu ...mmm si melodiiiiithinking vesele asa nu stiu cele noi sunt frumoase de la jennyfer lopez sau depinde si cegen de muzica asculta pune-i niste manele din astea mai in gluma poate rade si eahappy