| paula2111 a întrebat:

am o problema am 16 ani si sunt foarte timida,adica ma inrosesc foarte repede din orice lucru marunt. Nu pot vorbi nici macar cu baiatul care il plac, doar atunci cand il vad ma inrosesc si nu pot scoate niciun cuvant din cauza asta sad si daca patesc ceva mai stanjenitor si vede cineva ma inrosesc. Cum sa scap de chestia asta? Ma inrosesc si daca vine un baiat dragut la mine si zice "hei ce faci" sad

1 răspuns:
| Anutsaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai nu stiu ar trebui sa te controlezi cumva. de exemplu sati spui in gind ca totul este bine si asa va fi, sau sati spui ca eu oricum sunt cea mai buna si ce nu s-ar intimpla nu am nici un motiv de a ma inrosi sau stinjeni. Sper ca tiam ajutat macar cu ceva; 3