| SaNdYy a întrebat:

am o problema.am un iubit. dar este cam gelos.eu ii spun mereu orice dar el zice ca eu am multe secrete si el nu are nicuna. dar nu e adv. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Daca e doar gelos e bine inseamna ca te iubeste, insa daca e exagerat iar gelozia il transforma intr-un badaran patetic si insuportabil, lasa-l.

| AlinaAndreeaa a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste cu adevarat. daca tu ii zici totul si el nu? ce inseamna asta.ar trebui sa vorbeasca deschis cu tine.sa nu fie gelos, pentru ca asta inseamna ca nu are incredere in tine