| selena_4874 a întrebat:

Am o mica problema.am 14 ani, varsta la care fetele discuta despre baieti, haine, machiaj, doar ca de fiecare data cand deschid subiecte fata de prietena mea cea mai buna, ea nu pare deloc interesata.suntem prietene de cand eram bebelusi si am crescut ca gemenele(mereu impreuna). nici macar nu pot sa-i zic ce baiat imi place, pentru ca nu ma simt comod, deoarece ea nu mi-ar zice nici daca ar fi pe moarte. avem aceleasi preferinte(mancare, hobby) si nu avem secrete, mai putin cele care au legatura cu subiectele mentionate mai sus. ce sa fac? funda+vot

Răspuns Câştigător
| mamasita00 a răspuns:

Ia-o la o discutie serioasa. Si spune-i ceea ce simti. Spune-i ca tu o consideri cea mai buna prietena a ta, si ca ti-ai dori sa ii povestesteti de toate, dar simti ca nu mai poti. Daca prietenia dintre voi e asa cum spui, poate se va schimba ceva. Mult succes.

2 răspunsuri:
| Annnnnnnao a răspuns:

Probabil pentru ca ati inaintat amn2 in varsta si cu timpul subiectele legate de baieti, haine si machiaj nu v-au interesat sau poate ca are ea ceva cu asa ceva tongue

| michyy a răspuns:

Si eu sunt exact la fel cu prietena maea suntem prietene de la cateva luni eu ii mai spun de ceva ori de cine imi place dar ea...nu prea ce sa fac?