| -=AleCS=- a întrebat:

am o problema... am un telefon GL GT505 si nu stiu cum sa bag muzica din PC, am si card de memorie, am instalat si CD de la el si nu merge nici cum... va rog spuneti-mi cum sa fac, poate nu am facut bine

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

I-ati un cablu USB.asa are prietena mea sau instaleaza-ti bluetooth-ul pe calc=)

| c0rn3l1uss a răspuns:

Lg nu Gl

| adi4ever a răspuns:

Cauta undeva in el creca pe la setari si da sa fie bifat pe stocare in masa si asa se va conecta la pc imedeiat cum bagi USB.Bafta