| 0SomeOne0 a întrebat:

Am o problema:As vrea sa imi schimb numele pe facebook dar, atunci cand intru la Contul meu-Setarile contului-Nume de utilizator, imi apar mai multe derivari de la numele meu.Mai jos scrie "Introduceti numele dorit". Cand incerc sa scriu nu merge.Care ar putea fi cauza? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cauza ca dupa 10 ani trebiue sa-ti cumperi ceva pentru facebook ca altfel expira de tot ca webkinzul

| 0SomeOne0 explică:

@anonim Mentionez ca am facebook doar de 5 luni.Mai este mult pana la 10 ani.Nu cred ca are vreo legatura.Multumesc!