| Soriinax a întrebat:

Buna!
Am o "problema" ca sa zic asa.
M-am imprietenit acum ceva timp cu o fata.Ne intelegeam super bine. Dar apoi prietena mea cea mai buna s-a imprietenit cu ea. Cand ele doua vb pe mess sau se intalnesc la scoala pe mine nu ma mai baga in seama.
Dar cand stau doar cu una dintre ele ne distram, radem.thinking
Ce sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Spune-le problema ta si provoaca-le sa iti zica ce anume nu le face placere la tine. Poate e un defect pe care ai putea sa il remediezi. Sau, pur si simplu zi-le "Hey! Si eu exist! Si eram prietena voastra, isi aminteste cineva?!". Poate reusesti sa le aduci cu picioarele pe pamant daca chiar le pasa. Daca nu reusesti in niciun fel, inseamna ca nu iti sunt cu adevarat prietenestraight face.

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Singurul lucru pe care ai putea sa.l faci, ar fi sa discuti cu cele 2. poate ca ele se simt bine impreuna, insa nu.si dau seama ca pe tine te exclud. NoROCK!

| мαddยtรรα a răspuns:

La fel ii si la mineoh go on