| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Am o problema cu coastele iesite in afara, chiar ma deranjeaza, credeti ca daca m`as duce la sala as face ceva? Mentionez am 1, 75 si 55 kg si 14 ani:*. Daca nu, cea sh mai putea face?

Răspuns Câştigător
| yourloveisroxy a răspuns:

Daca faci sport o sa faci si muschii deci nu o sa iti mai iasa asa de rau in evidenta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,ba din contra gabitza94 este foarte bine ca are 55 kg.
Oricum N3poata nu ai ce sa faci, asta e pozitia coastelor, asa au fost fixate de cand te-ai nascut.
Peace!

| Iulian922 a răspuns:

Fa muschi pentru pectorali si nu o sa se mai vada.

| gabitza94 a răspuns:

Pai nu ii de mirare ca ai coastele iesite. ar trebui sa ai 65 de kg. consulta si tu un doctor, nu cred ca sala te-ar ajuta la ceva. bafta :*