| alex7273 a întrebat:

Buna, am o problema cu tatăl meu care o pot explica printr-o întâmplare ce s-a întâmplat chiar azi (eram cu el in masina si i-am zis la o intersecție ca putea sa treacă de 10 ori stiu era destul de arogant) era totul ok cand venim acasa incepe sa ma înjure si aproape m-a luat cu bataia. Nu pot sa explic furia lui era ca si un psihopat aruncând in mine cu chestii prin casa, ca de ce ii dictez eu, eu fiind un băiat ft educat mereu ajutandu-l si facand toate chestiile pe care le zice. Nu mai pot suporta sa trăiesc cu el, am problema asta cu el de când ma știu, mereu se enervează la orice are probleme cu mama si are un comportament violent, întâmplarea asta fiind destul de minora pe langa chestiile pe care le face zilnic

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când se trezește e furios? Ce anume declanșează furia lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandă-i să meargă la un psiholog.

| Editocroci a răspuns:

Du-te la poliție. Altfel te poate răni sau chiar omorî într-o zi.

| tasr123 a răspuns:

Arunca si tu in el, cu toporul daca ai

| Davidofficial383 a răspuns:

Fugi de acasa