| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema cu yahoo messenger. Daca cineva are idle de 30 min 59 sau nu conteaza de cat timp mie incepe sa-mi´´numere´´idle incepand cu un minut din momentul de cand am intrat eu pe mess.Nu-mi apare de cat timp are cu adevarat acea persoana idle.Mentionez ca am dezinstalat si reinstalat messenger-ul chiar acum 10 minute

1 răspuns:
| Assu53 a răspuns:

Schimba windosul big grin, app vezi ca idle se poate seta la cat timp doresti tu sa iti apara tie, cel mai putin merge la 1 minut de cand pleci de la calculatorwinking, mai exista un program care se numeste fake iddle care unele persoane il instaleaza ca sa para ca sunt pe idle dar de fapt ele sunt la PCwinking desi nu te sfatiesc incercarea acestor programewinking nu am incredere in asa ceva, pot sa iti " fure" ID de messwinking