| A_7260 a întrebat:

Deci... vreau sa stiu de ce atunci cand intru pe messenger iar o persoana din lista are idle 23 minutes, mie imi apare 1 minut? Chiar daca persoana respectiva nu este la pc de 23 de minute mie imi apare 1 minut. Si daca ies si intru imi apare ca tot 1 minut are cu toate ca ea nu era la pc de mai mult timp.

[ Scuzati categoria] Funda happy Multumesc!

1 răspuns:
| adelyna345 a răspuns:

Este posibil sa isi fi setat sa fie idle de la 23 de minute sau mai mult.deoarece se poate seta