| BME a întrebat:

Buna am o problema cum fac ii spun unui baiat ca il plac? Problema ste urmatoarea este fostul meu prieten Bogdan nu am mai tinut legatura stransa de aproape 2 ani acum ca il vad zilnic simt din nou acei fiori pe care ii simteam odata, el are un prieten care si el a fost prietenul meu dar asta mai de mult era ff mici era o joaca de copii lui ii este ciuda ca nu prea il ba in seama de aceea inventeaza chestii precum ca inca il mai plac ca ma inrosesc cand il vad dar nu este adevarat el se crede cel mai frumos de pe Planeta intr-adevar este dar nu mai frumos ca Bogdan eu simt ca Bogdan vrea si el sa se apropie de mine deoarece atunci cand ii spun buna cauta subiecte de discutie pentru a continua, dar atunci se baga idiotul de alex si ii indruga prostii in cap? ce sa fac sa scap de alex si sa ii arat ce simt lui bogdan? pana la urma ei sunt prieteni ff buni si nu o sa se certe pentru mine raspuns cat mai urgent..plz dau fundoiii

Răspuns Câştigător
| Pozitivca a răspuns:

Buna,fa cumva si vorbeste cu Bogdan asa intr-un fel ca sa-l calmeze pe Alex ca pe un prieten ca tu nu-l placi si ca isi face in zadar iluzii Alex.Cel mai important este sa faci ca sa fii cu Bogdan intre 4 ochi si incearca sa-i vorbesti parca din gluma daca nu se mai gindeste daca de data asta daca incepeti o relatie din nou sa mearga mai bine ca data trecuta cam ceva de genu acesta. Sper sa te fi ajutat succes!

1 răspuns:
| DeniiC a răspuns:

Eu zic sa te apropi de Bogdan si sa nu il bagi in seama pe Alex.happy Daca chiar te place Bogdan nu o sa il asculte pe Alexwinking :*