| InsertName a întrebat:

Am o problema de ceva timp.Am 14 ani si am frica de moarte. Imi este frica sa ma inbolnavesc,imi este frica sa de lesin, uneori imi bate inima foarte tare si ma simt aiurea. Inainte de ceva important imi revine frica de moarte si noaptea adorm tarziu. Ce este si cum pot sa scap de asta? Va rog. Multumesc happy

1 răspuns:
| Charice a răspuns:

Pff nu stiu cum sa iti explic dar mie una nu imi e chiar atat de frica... am avut si eu probleme de genul asta dar sau cam terminat in momentul in care am vrut sa ma sinucid big grin cu toate ca eram hotarata sa o fac imi era foarte frica. nu am reusit dar nu am sa uit niciodata momentul acela de spaima si de razbunare happy