| OMfGtheyKilledKenny a întrebat:

am o problema. eh nici chiar problema dar as vrea un sfat. in unele dimineti din weekend, sau chiar in vacanta, cand ma uit la telefon vad ca am apeluri ratate- numar privat (apelul avand loc pe la 1, 3 dimineata). nu ca mi ar pasa prea mult ca telefonul e pe silentios si oricum nu ma trezesc. dar dimineata cand le vad imi creeaza un disconfort.as vrea sa il/o prid si sa ii spun ceva de dulce ca sa ii inchid gura si sa il/o fac sa ma lase in pace, dar ce? voi ce ati face?
Thx.

2 răspunsuri:
| Agapimu a răspuns:

Pai... Daca vrei sa-l prinzi poti sa-ti setezi telefonul seara cand te culci. Cand te va suna din nou Telefon iti raspunde automat. Si nah ai putea incerca.Ca asa am facut si eu si a mers.
Bafta:*
KisS You:*

| cristiancristir a răspuns:

Mie imi facea un,, prieten'' asa. Am adus langa pat boxele de la calculator si le am lasat deschise cu telefonul langa ele. Cand suna se aude sunetul in boxe cu cateva secunde inainte sa sune. Atunci ma trezeam repede si il taxam. Neavand minute gratuite s-a lasat de gluma pana la urma. Tu poti face asa ca sa incerci sa vorbesti cu el sa vezi daca raspunde, ca in zilele astea daca taxezi pe cineva nu ii faci nimic cu atatea minute gratuite cate primim.