| sabyna_6645 a întrebat:

Am o problema foarte maree! Ieri, de iunie am primit cadou un IPad (64 GB, fara camera foto, nu stiu ce model e ), problema e ca in seara aia l-am scos de la incarcat si m-am dus in pat sa ma joc, m-am jucat putin si apoi l-am inchis, dupa cateva minute laughing l-am deschis iar straight face problema e ca nu se mai dischidea! Ajutati-ma! prima data am crezut ca e descarac dar avand iphone, mi-am dat seama ca nu e asa pentru ca ipad-ul are acelasi sistem cu iphone-ul! Va rog vreau un raspuns clar, concret care sa functioneze! Ps.: ipad-ul nu e nou, o persoana l-a cumparat acum 2 saptamani dar nu l-a folosit de loc pentru ca nu stia sa umble pe sistemul Apple, l-am cumparat la acelasi pret cu cel din magazin pentru ca practic e nou!

1 răspuns:
| Morsafaradinti a răspuns:

Eu zic ca ti-ai luat o mare teapa! acea persoana care ti-a vandut ipad-ul nu are nicio garantie ca il are de 2 saptamani.Cel mai sigur cand cumperi un obiect, este sa il cumperi din magazine oficiale(unde ti se ofera o garantie)chiar daca este mai scump.