| Saraaaa a întrebat:

am o problema grava fac baschet de perfonamnta e dragut profa din cate observ nu prea ma suporta din cauza ei nu prea mai imi place baschetu asa de mult as vrea un sfat! poate sa ma apuc de alt sport care ar fi cel mai ideal pentru fete?

2 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Pai la un alt club de basketball asta e ce-l mai bine daca iti place nu sport nu fugi de el din cauza oamenilor din jur lupta pentru ce-ti doresti si profa aia dao draq du-te si u in alta parte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansuri, volei,