| Andrei_Soimu_1994 a întrebat:

Profa de sport ne cere la toti elevi colantii sport, e normal ce echipament de sport vrea profa, sunt buni si cei de fete?

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

Pai normal profii ne cer, doar sa avem echipament sportiv. Acuma nu stiu ce fel de profesor ar cere un anumit echipament dar no. Pai colanti sport nu stiu de unde se cumpara, eu aveam cand practicam sport de performanata, era obligatoriu bineinteles faceau parte din echipament. Colanti de fete pentru baieti? Incearca sa mergi in trening sau pantaloni scurti.