| Riry a întrebat:

Am o problema iar eu cred ca puteti sa ma ajutati.Nu pot invata logic, invat mecanic si nu tin minte nimic. Iar profesorul poate sa spuna ca nu mi-am invatat si sunt deranjata de acest aspect.Si inca ceva nu pot invata o lectie lunga. Dau fundita

1 răspuns:
| PoWRObert a răspuns:

Cand iti iei notite, scriele in asa fel incat sa fie idei scurte, dai mai multe exemple si le notezi cu diferite insemne (pui liniute, puncte, semne)...iar cand inveti, incearca sa asociezi datele cu ceva din viata ta BAFTA LA INVATAT