| onlymeme a întrebat:

Buna!
am o problema la pc.se deschide, si dupa 5-10 min sa zicem, se blocheaza. dupa care apare un ecran albastru si imi zice cv de genu."A problem has been setected and windows has been shut down to prevent damage.DRIVER_IRQL.NOT_LESS_OR_EQUAL
Check to make sure any new hardware or software is properly installed.etc etc". ce ar trebui sa fac?
funda.

2 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Aoleuu.E virusat tot.inca putin si nu o sa ti se mai porneasca deloc.Am patit`o.winking
De-vi-ru-sea-za`lwinking

| Tamy3 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi din nou windowsulhappy`