| Simyna a întrebat:

Buna am o problema laptopul nu se mai incarca arata ca e incarcat 91% dar mai sus nu merge. e vreo problema din setari sau ceva? aseara m-am impiedicat de cablul de incarcare ar putea sa fie asta problema?

Răspuns Câştigător
| sinx a răspuns:

Mai astepta putin. Incearca sa scoti mufa de incarcare si vezi daca se descarca. Dupa ce s-a descarcat putin baga iar mufa si vezi daca merge. Probabil atunci cand este aproape incarcata procesul este ingreunat. Nu te panica, nu are ce sa se strice. Mie mi-a ros catelul cablul si tot merge. In cel mai rau caz iesea mufa cand te-ai impiedicat de el. Stai calma...