| Okin14 a întrebat:

Am o problema legata cu sunetul boxei.
Daca intru in Winamp, si dau pe o melodie imi apare "BadDirectSound driver.Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078 "
Cred ca a sters sora mai mica ceva din Local Disk (Chappy...
Si nu stiu ce sa fac, am inteles ca trebuie ceva instalat, dar nu am cd-urile, in alt mod nu s epoate rezolva problema

2 răspunsuri:
| Mariussssssss a răspuns:

Ba se poate. Te pot ajuta eu prin team viewer. ID-ul meu de mess este aglitoiu_marius@yahoo.com

| Okin14 explică (pentru Mariussssssss):

Nu poti sa-mi explici doar, ca inteleg si asa?