| BuBu_6079 a întrebat:

Am o problema. Mi-a intarziat ciclul 5 zile.Mentionez c am facut 3 teste d sarcina si au iesit negativebig grin:unu l o zi dupa contact, unul l o saptamana si unul la 5 zile dupa c mi-a intarziat.Cam ce ar putea fi? poate sunteti mai informati? va multumesc

Răspuns Câştigător
| anaMARIA a răspuns:

Nu pot sa bag mana in foc, dar cred ca dereglari menstruale.Eu am avut (si am) dereglari. Daca ai dereglari, ca mine, te sfatuiesc sa nu te sperii in cazul in care nu o sa iti vina menstruatia chiar si 2-3 luni la rand, sau daca iti vine de 2-3 ori pe luna... Oricum cel mai bine ar fi sa te duci la un control ginecologic ca sa stii cu exactitate ce anume ai. Poate e ceva mai grav, cine stie. thinking

1 răspuns:
| cecilia91 a răspuns:

Sa stii ca de obicei ciclul ar tebui sa iti vina dupa 28- 35 de zile dupa ce tia trecut ultima data (daca nu ai dereglari menstruale). daca ai dereglari e asa cum o zis si ana maria