| tanya136 a întrebat:

Am o problema! Nu stiu ce sa fac! Acum ceva timp m-am combinat cu un baiat care dupa 5 zile s-a despartit de mine pentru ca ii era teama ca o sa isi ia bataie de la un baiat care ma place.oi tot in ziua in care s-a despartit de mine ne-am impacat,iar a doua zi ne-am vazut.Mi-a cerut bani, iar eu i-am dat apoi a doua noapte mi-a spus ca e mai bine sa ne despartim si sa ma combin cu baiatul ala care ma placea, sa stau cu ala o saptamna jumatate si apoi m-a intorc la el.Dar nu am mai vb cu el si tot nu m-am combinat cu baiatul celalalt.Astazi ne-am intalnit cand am fost la fumat si m-a muscat de obraz si mi-a zis ca poate ne impacam.eu ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Daca e asa sucit inseamna ca nu te iubeste, daca tinea la tine lupta pentru tine, si ti'a cerut bani? pentru? ce esti tu banca lui? Fac pariu ca orice suna i'ai dat nu o sa o mai vezi inapoi happy, plus nu asa se face " dezbracate ca te ***, imbracate ca nu te mai ***", eu zic sa cauti pe cineva pe care sa il si iubesti dar sa te si iubeasca, langa care sa nu te simti folosita. bafta, nu uita are balta peste, din atatia oameni ce te face sa crezi ca sufletul tau pereche este pe strada cu tine?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de faptul ca esti iubita de 2 baieti nu am inteles si altceva. Se pare ca unul te vrea cu adevarat pe cand al doilea te vrea dar conditionat. Tu ar trebui sa-l alegi pe cel pe care il placi cu adevarat.

| T0T a răspuns:

Lasă-l. Tu nu vezi ce mu.iere e? Mi se pare un tip de toată jena. Mai ales că a ajuns să îți ceară bani. Aveam un prieten care chiar avea nevoie de bani și îi era rușine să ceară de la gagică-sa și a cerut până la urmă de la noi. Oricum e un tip penibil.

| SkyPilot a răspuns:

In primul rand sa nu ii mai dai bani. Nu ai de ce sa te combini cu celalalt daca te place. Iar asta cu care ai fost nu te iubeste, nu lasi o fata pe care o iubesti pentu altul. Lasa-i pe amandoi!

| MskDesign a răspuns:

Ar trebui sa iti revizuiesti comportamentul si sa te gandesti la educatia pe care ai primit-o de la parintii tai.Voi, tinerii din ziua de azi, nu stiti sa mai faceti vreo diferenta intre bine si rau.

| iSwag a răspuns:

Din floare in floare baby. Asa te vreau. Invata sa ceri tu bani de la baieti ce naiba, ai 2 si le dai tu bani?