| Biianca95 a întrebat:

Hey!

Deci este cam complicat. cer si eu niste sfaturi happy
Am avut o relatie la distanta de 2 luni cu un baiat din Constanta Alex. eu sunt din Bistrita. Am tinut mult la baiatul asta. Era totul pentru mine. Totul a fost frumos. pana cand am aflat ca el ma facea pe la spate cu inca 2. Ne-am despartit.
In timpul ala cat eram cu el vorbeam cu prietenul lui cel mai bun in fiecare seara. Bine ca si acum vorbim.
Si am inceput sa ma indragostesc de el. Si tin mult la el.dar degeaba. Si el ma place si tine la mine. Si el a patit exact ce am patit si eu. Dar nu putem fi impreuna sad din anumite motive.
Problema mea:
Am tot vorbit de cand m-am despartit de Alex 2 saptamani incontinuu cu un alt prieten de-al lui Ionut.
Si chiar ne-am indragostit unul de altul. Ne-am combinat..Am stat cam vreo saptamana. Dupa ne-am decis sa ne despartim. Pentru ca nu mai voiam relatii la distanta.
Si nu am mai vorbit..pana ieri.
Si mi-a zis ca ma place foarte mult..si multe lucruri frumoase.
Si m-a facut foarte fericita. Eram cea mai fericita ca am vorbit cu el. I-am zis tot ce aveam pe suflet..ca mi-a fost foarte dor de el si de astea.
Si astazi vad ca sa impacat cu iubita lui. Am simtit ca mor.
Dar nu stiu de ce nu pot sa-l uit pe baiatul asta!
Ce pot sa fac? Ar trebui sa lupt pentru el sau sa incerc sa trec peste? Ce sfaturi imi dati?
Va rog sa nu faceti misto de mine.
Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mă crezi că n-am înţeles nimic din ce-ai scris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatiile la distanta sunt oribile. Gaseste-ti un tip in orasul tau.

| Geo353 a răspuns:

Ar trebui sa nu mai pui atat de mult suflet la toate prieteniile astea.Nu ar trebui sa ai incredere in nimeni pentru ca la un moment dat te va trada si te va face sa suferi.Ar trebui sa incerci sa-i uiti si sa nu te mai indragostesti asa de repede, Ce e bun e luat de prost!

| AllexWHy a răspuns:

Eu am intels.
Pe scurt, sti pe langa viata lui Ionut.
Uita de el, si eu am avut o relatie de genu dar m-a tinut un an big grin
Oricum, incearca sa-l uiti, fa o pauza, linisteste-te si dupa ce te simti in stare cauta alt baiat, dar care sa stie sa te faca sa te simti bine si sa-ti fie aproape tot timpul big grin